Krynica i Festiwal Biegowy

wpis w: Biegi | 0

 

Festiwal biegowy to na prawdę zacna impreza biegowa.

Na trasie 7 dolinKażdy biegacz powinien na niej znaleźć coś dla siebie, od maratończyka klepiącego kilometry po asfalcie do twardziela biegnącego przez 100km w Biegu 7 dolin. Organizacja imprezy jest bardzo dobra, troszeczkę brakuje informacji „na mieście”, które usprawniły by biegaczom znajdowanie punktów startowych. Jedynym minusem festiwalu, jest…

… jego strona www.festiwalbiegowy.pl/. Przy stronie festiwalu, strony operatorów sieci komórkowych, lub największych dostawców prądu i gazu w Polsce to na prawdę czytelne portale.

Tak czy inaczej festiwal biegowy wpisał się w kalendarz biegaczy na dobre, a duzi sponsorzy tacy jak Koral fundując atrakcyjne nagrody nie tylko dla zwycięzców bardzo go uatrakcyjnili.

Krynica to idealnie miejsce na takie imprezy, bo leży na uboczu i otoczona jest pięknymi górami, a ogromna baza noclegowa daje możliwości dla biegaczów z każdym portfelem.

Niezależnie od wszystkiego na trasach wszystkich biegów panuje przemiła atmosfera, a kibiców można spotkać w najbardziej zaskakujących miejscach na trasie.

Krynica Festiwal Biegowy
U najmłodszych widać wspaniałe zaangażowanie. Tylko Ci rodzice !

Mimo wspaniałej atmosfery w mieście i na trasach biegowych, zostaje pewien niesmak i to niestety po biegaczach, to że ścieżkach leśnych, którymi prowadził bieg siedmiu dolin, wszędzie było można spotkać śmieci pobiegowe, bardzo źle świadczy o wszystkich biegaczach, zarówno tych co je tam zostawili, jak i tych, którzy na to pozwolili.

Festiwal biegowy polecam wszystkim tym, którzy lubią świeże powietrze i wspaniałe widoki, i na prawdę jest to miejsce gdzie na pierwszym miejscu stawia się biegacza, nie działacza !